ÜNİVERSİTE ADAYLARININ TERCİH ADRESİ www.tercihrobotu.com.tr

Tercih Robotu 2010 / www.tercihrobotu.com.tr adresinde üniversite adaylarının hizmetinde olacak.

Üniversite adayı gençlere, hayatlarının en önemli kararını alırken rehberlik eden Tercih Robotu, 2010 yılında da görevini yapmaya devam edecek.

Değişen sınav sistemiyle birlikte adayların ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri kapsayacak olan Tercih Robotu 2010, lisans programlarının yanı sıra ilk kez önlisans programları içinde üniversite adaylarının hizmetinde olacak.

Tercih Robotu 2009 / www.tercihrobotu.com.tr adresinde.

Tercih Robotu, 2009 yılında da ÖSYM'nin ardından en çok ziyaret edilen internet sitesi olarak üniversite adaylarına rehberlik yaptı. Adaylar bu sitede, tüm üniversitelerin bilgilerinin yanısıra 10 üniversiteyi özel tanıtımlarıyla inceleme olanağı buldu.

Tercih Robotu 2009 Google Analytics Raporları

Tercih Robotu 2008 / www.tercihrobotu.com.tr

1999 yılından bu yana üniversite adayı gençlere, hayatlarının en önemli kararını alırken rehberlik eden Tercih Robotu, geçen seneye kadar DoğanYayın Grubu tarafından adaylara ulaştırılıyordu.

Bugüne kadar İlk Adım Üniversite, Son Adım Üniversite ve Tercih Robotu isimleriyle CD ortamında sunulan bu özel sistem, artık internette.

Tercih Robotu"Es Eğitim Danışmanlık Hizmetleri"nin uzman kadrosu tarafından yaratılan Tercih Robotu, 10 yıllık bir deneyimin ürünü.
Üniversite sınavına hazırlandığınız dönemde yaşayabileceğiniz belirsizlikleri ortadan kaldırmak amacıyla oluşturulan Tercih Robotu sayesinde, ÖSYM verilerini kullanarak hızlı ve doğru tercihler yapabileceksiniz.

Sisteme ek olarak Üniversite, Bölüm ve Mesleklerin de tanıtıldığı sitemizin, yaşamınızın bu en kritik dönemecinde size yardımcı olmasını ve şans getirmesini diliyoruz.

Tercih Robotu 2008 Google Analytics Raporları

SonAdım 2006 Tercih Robotu


Tercih Robotu 2005

Tercih Robotu 2004

Tercih Robotu 2003

Tercih Robotu 2002

Üniversite Rehberi 2001

Tercih Robotu 2001

Son Adım Üniversite 2000

Tercih Robotu 2000

İlk Adım Üniversite 99

Son Adım Üniversite 99

Sunduğumuz bu ürünler, gençlerin üniversiteye giden yolda karşılaşabilecekleri sıkıntılar ve sorunlarına çözüm yaratmak amacıyla bir rehber olarak hazırlanıyor, ES Eğitim Danışmanlık tarafından, aylarca süren titiz bir çalışmanın ürünü olan bu CD-ROM'lar, Doğan Yayın Grubu tarafından üniversite adaylarına ulaştırılıyor. Bu ürünlerin hazırlanmasındaki

AMACIMIZ;
Üniversite adaylarının yaşamlarının en önemli kararları alırken üniversiteleri tanımaları, meslekler hakkında geniş bilgi sahibi olmaları ve özellikle tercih dönemindeki belirsizlikleri, teknoloji harikası olarak tamamen ÖSYM mantığına göre programlanmış robot ile interaktif bir ortamda ortadan kaldırmalarını sağlamaktır.

HEDEFİMİZ;
Bilgisayar ve iletişim teknolojilerinin ülkemizde de gençler tarafından öncelikli kullanılmasını sağlamak ve aktiviteye katılan gençlerin dünya ile bütünleşmesine katkıda bulunmaktır.

MİSYONUMUZ;
Eğitim rehberliği konusunda yalnız üniversite adaylarına değil, İlköğretim Okulları düzeyine de taşıyarak, örgün eğitim içinde bulunan tüm öğrencilere hizmet vermektir.